Strona głowna  /  O przedszkolu

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

DNI OTWARTE
ZAPRASZAMY SERDECZNIE RODZICÓW WRAZ Z DZIEĆMI NA DNI OTWARTE DO NASZEGO PRZEDSZKOLA,
KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ
9 i 16 MARCA (SOBOTA) W GODZ. 10.00 -13.00
W programie m.in.:
- wspólne gry i zabawy
- wspólne tworzenie pracy plastycznej
- drobny poczęstunek

Misją naszego przedszkola jest stworzenie optymalnych warunków rozwoju dla naszych podopiecznych. Chcemy zapewnić dzieciom możliwość wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych. Szczególną uwagę zwracamy na odkrywanie i rozwijanie dziecięcych talentów.

Nasze przedszkole znajduje się w Woli Zachariaszowskiej /gmina Zielonki/, w budynku szkoły. Funkcjonuje nieprzerwanie od 12.09.2011r.
Placówka jest otwarta przez 12 miesięcy w roku /oprócz świąt kościelnych i państwowych/, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6.45 do 18.15.
"Baśniowa Kraina" jest kameralną placówką, położoną w spokojnęj okolicy, z dala od miejskiegio zgiełku, którą otaczają tereny zielone.
Przedszkole posiada dogodny dojazd, własny parking oraz ogród z placem zabaw zaprojektowanym z myślą o najmłodszych jego użytkownikach.

Zajęcia dla dzieci są prowadzone w trzech grupach wiekowych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogów i lingwistów. Wychowacy grup przedszkolnych oraz asystenci nauczycieli ukończyli szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, oparte na najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji.
Realizujemy również obowiązkowe przygotowanie dzieci do szkoły /program klasy 0/.

Przedszkole działa na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Wójta Gminy Zielonki /wpis z dn. 01.06.2011r., nr1/. Nasza placówka uzyskała pozytywną opinię Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Państwowej Straży Pożarnej.

Ostatnia aktualizacja: 2019-02-19