To takie proste!
Strona głowna  /  O przedszkolu
O przedszkolu
 
   "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
 
                                                         Janusz Korczak

 

 

 

 
  
Misją naszego przedszkola jest stworzenie optymalnych warunków rozwoju dla naszych podopiecznych. Chcemy zapewnić dzieciom możliwość wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych. Szczególną uwagę zwracamy na odkrywanie i rozwijanie dziecięcych talentów.
 
Nasze przedszkole znajduje się w Woli Zachariaszowskiej /gmina Zielonki/, w budynku szkoły. Funkcjonuje nieprzerwanie od 12.09.2011r.
Placówka jest otwarta przez 12 miesięcy w roku /oprócz świąt kościelnych i państwowych/, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6.30 do 18.00.
"Baśniowa Kraina" jest kameralną placówką, położoną w spokojnęj okolicy, z dala od miejskiegio zgiełku, którą otaczają tereny zielone.
Przedszkole posiada dogodny dojazd, własny parking oraz ogród z placem zabaw zaprojektowanym z myślą o najmłodszych jego użytkownikach.
 
Zajęcia dla dzieci są prowadzone w trzech grupach wiekowych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogów i lingwistów. Wychowacy grup przedszkolnych oraz asystenci nauczycieli ukończyli szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, oparte na najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji. 
Realizujemy również obowiązkowe przygotowanie dzieci do szkoły /program klasy 0/.
 
 
Przedszkole działa na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Wójta Gminy Zielonki /wpis z dn. 01.06.2011r., nr1/. Nasza placówka uzyskała pozytywną opinię Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Państwowej Straży Pożarnej.
 
 

Ostatnia aktualizacja: 2019-07-29