Strona głowna  /  Opinie Rodziców
Opinie Rodziców

" Z żalem rozstaję się z "Baśniową Krainą", bo to wyjątkowe miejsce, które otacza opieką nie tylko dzieci, ale także rodziców.
Spotkało mnie wiele dobra i życzliwości z Pani strony oraz wszystkich Pań, a w szczególności Pani Iwonki, która wprowadziła moją córkę w świat zasad i reguł, choć to przecież moja rola. Przedszkole kształtuje i wzbogaca dzieciństwo. Wiem, że moja córka otrzymała to, co najlepsze.
Życzę wiele sukcesów w zarządzaniu "Baśniową Krainą". Nie musi być lepsza, niech pozostanie tak magiczną, jaką jest teraz."

Z podziękowaniami, Aneta Kuhnke (mama czteroletniej Milli)

"Mój syn uczęszczał do przedszkola "Baśniowa Kraina" przez 2 lata. Bardzo miło wspomina pobyt w przedszkolu i często opowiada o kolegach, koleżankach i ulubionej Pani Wioli.
Zajęcia w przedszkolu były bardzo różnorodne, nastawione na poznanie przez Dzieci wielu aspektów życia. Wiktorowi szczególnie podobały się zajęcia z ceramiki oraz wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego.
Różnorodność zajęć oferowanych przez przedszkole nie pozwala Dzieciom nudzić się.
Atmosfera w przedszkolu jest wspaniała, Wiktor zawsze chętnie szedł do przedszkola, nie zdarzały się żadne sytuacje problematyczne. Wspólne przygotowywanie przez Dzieci imprez okolicznościowych sprzyjały ich integracji. Bardzo podobało mi się podejście wychowawczyń do Dzieci, pozwalające na rozwijanie indywidualnych zainteresowań i predyspozycji Dzieci.
Przedszkole kładzie nacisk na higienę, dzięki czemu dziecko wyrobiło sobie nawyk mycia zębów i rąk bez dodatkowej zachęty. Dzięki temu ominęły nas choroby.
Bardzo dziękuję za te 2 lata. Wiktor ogromnie się rozwinął przez ten czas."

Katarzyna Czechowska-Madej (mama pięcioletniego Wiktora)

"O tym, że przedszkole jest przyjazne dzieciom świadczy fakt, że nasz Syn przez 3 lata z chęcią do niego chodził oraz zawsze po powrocie miał wiele do opowiedzenia. Myślę, że to zasługa panującej w przedszkolu atmosfery, która jest naprawdę ciepła i dająca dzieciom poczucie bezpieczeństwa, a także pań nauczycielek, które w pracę z naszymi dziećmi wkładają wiele serca.
Przedszkole posiada bogaty i różnorodny program zajęć  (również tych dodatkowych) oraz dobrze zorganizowany stały plan dnia, w którym jest czas zaróno na zabawę, zajęcia edukacyjne i na odpoczynek.
Na uznanie zasługują również występy, które z różnych okazji przygotowują nauczyciele z naszymi pociechami."

Gorąco polecam.
Małgorzata Wywiał (mama pięcioletniego Kacperka)

"Jesteśmy bardzo zachwyceni  Państwa przedszkolem. Panie, które opiekowały się naszym synem przez 2 lata są odpowiednio przeszkolone, odpowiedzialne i pomocne. Nasz syn je uwielbia, my zresztą też. Polecamy. Naprawdę warto, by dzieci chodziły do przedszkoli, a do "Baśniowej Krainy" zwłaszcza."

Aneta i Piotr Gieras (rodzice pięcioletniego Kamila)

"Wyrażam pozytywną opinię na temat funkcjonowania przedszkola "Baśniowa Kraina". Moja córka od pierwszego dnia uczęszczała z chęcią na zajęcia dzięki  przyjaznej atmosferze, którą tworzy kompetentna oraz bardzo serdeczna kadra pedagogiczna na czele z Panią Dyrektor oraz pracownicy obsługi.
Sale są kolorowe i zaopatrzone w pomoce dydaktyczne oraz zabawki. Moje dziecko bardzo lubi zabawy  na placu zabaw, który znajduje się obok przedszkola.
Moje dziecko jest zadowolone i to jest najważniejsze."

Z poważaniem,
Agnieszka Nielepiec (mama trzyletniej Malwinki)

"Pobyt mojej córki w przedszkolu "Baśniowa Kraina" przebiegał w sympatycznej i harmonijnej atmosferze.
Szczególnie chciałabym podziękować i podkreślić zaangażowanie wychowawczyni starszej grupy - Pani Wioli, która mimo młodego wieku potrafiła świetnie zorganizować zajęcia, była dla dzieci doskonałą przewodniczką, zawsze pełna zapału, z ciekawymi pomysłami, inicjatywą. Potrafiła dostrzec talenty i zaiteresowania podopiecznych i wyeksponować je tak, by każde dziecko czuło się wyjątkowe, doceniane i potrzebne w grupie. To sprawiało, że mimo porannych problemów ze wstawaniem, moja córka zawsze przekraczała próg przedszkola z uśmiechem.
Niebagatelną rolę w życiu przedszkola odgrywała także Pani Beatka, która w nienachalny i taktowny sposób czuwała nad bezpieczeństwem i potrzebami maluchów, czym zjednała sobie ich ogromną sympatię.
Przedszkole jest kameralne, wszystkie dzieci znają się i są zgrane, panuje przyjazna dzieciom atmosfera, każdy przedszkolak może wybrać dla siebie coś z bogatej oferty zajęć dodatkowych. Zajęcia planowe są ciekawe i dynamiczne. Nie ma czsu na płacz i nudę".

Małgorzata Urban (mama sześcioletniej Zuzi)

Ostatnia aktualizacja: 2016-02-11