DZIE? MAMY I TATY

4 miesiące temu

25 maja odbyło się w naszym Przedszkolu przedstawienie z okazji dnia Mamy i taty. Przygotowania do obchodów tych ważnych świąt trwały od wielu tygodni, gdyż Dzieci nie tylko uczyły się wierszyków i szlifowały taneczne ruchy, ale także szykowały prezenty dla swoich ukochanych Rodziców. Tego dnia od samego rana Przedszkolaki przepełnione były pozytywnymi emocjami i nie mogły się doczekać, kiedy ich rodziny wkroczą w progi przedszkola i będa podziwiać ich aktroskie zdolności. A te okazały się być ponadprzeciętne, bo wszystkie Dzieci, od najmłodszej grupy do najstarszej, dały z siebie wszystko, by pięknie się zaprezentować. Maluszki z Leśnych Duszków wzruszyły swoich Rodziców pięknymi śpiewami i tańcami, a Skrzaty swoim wystąpieniem wyczarowały baśniowy świat “Kopciuszka”. Elfy przeniosły Rodziców w ich młode lata prezentując w przedstawieniu spotkanie Mamy i Taty, a Chochliki oczarowały wszystkich  zamieniając się w mieszkańców łąki. Mamy nadzieję, że Rodzice są dumni ze swoich pociech, jak i cieszą się z prezentów, które Dzieci z ogromną miłością dla nich wykonały.