WARSZTATY KULINARNE MAJ

4 miesiące temu

19 maja odbyły się w naszym Przedszkolu comiesięczne warsztaty kulinarne. W tym miesiącu zadaniem dzieci było przygotowanie pysznych i pożywnych koktajli mlecznych. Wszystkie grupy z radością zabrały się do pracy i pełne zapału obierały i kroiły owoce, odmierzały składniki a następnie blendowały wszystko, by uzyskać gładkie napoje. Kiedy praca była skończona można było przejść do najprzyjemniejszej części warsztatów - kosztaowania. Każdy mógł spróbować owocowych mikstur, a dzięki temu, że zostały stworzone przez dzieci własnoręcznie smakowały jeszcze wyborniej! Mamy nadzieję, że dzięki tym warsztatom dzieci będą  częściej sięgać po zdrowe przekąski i zachęcą do ich tworzenia również rodziców.