SPRINTEM DO MARATONU 2022

4 miesiące temu

W tym roku odbyła się ósma edycja ogólnopolskiej akcji „Sprintem do maratonu”. Akcja ta ma na celu promowanie wśród Przedszkolaków aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Nasze Przedszkole również przyłączyło się do tego wydarzenia i każda grupa zorganizowała swój Maraton Przedszkolaka. Wszystkie Przedszkolaki - od najmłodszych Leśnych Duszków po Chochliki w zerówce - z radością przyjęły numerki startowe i wyruszyły na świeże powietrze, by zaczerpnąć trochę ruchu. Ale nawet małe dzieci wiedzą, że najpierw należy wykonać porządną rozgrzewkę, by uniknąć kontuzji! Po dobrym rozgrzaniu wszystkich partii ciała przyszedł czas na rozpoczęcie biegów. I choć był to niemały wysiłek, każdy podjął wyzwanie i co sił pognał w kierunku mety. Kiedy już wszyscy ukończyli bieg wszyscy dzielni Maratończycy otrzymali medale, co sprawiło im ogromną radość.