DZIEŃ DZIECKA 2022

4 miesiące temu

Pierwszego czerwca obchodzimy największe święto dla wszystkich dzieci - Dzień Dziecka. Z tej okazji w naszym Przedszkolu zorganizowane zostały wyjątkowe atrakcje, by uczcić ten dzień. W każdej grupie odbyły się wspaniałe zabawy - dzieci z grupy Elfy zamieniły się w piratów i poszukiwały prawdziwego skarbu. Skrzaty również przemieniły się w poszukiwaczy i miały za zadanie odkryć ukryte zagadki, by następnie je rozwiązać. Grupa Chochlików od rana uczestniczyła w wielu ciekawych zajęciach, a jednym z nich było wykonanie własnoręcznie lodów na patyku, których na podwieczorek mogli skosztować. Leśnym Duszkom do wesołych zabaw i szalonych tańców towarzyszyły balony i bańki mydlane. Mamy nadzieję, że wszystkie Przedszkolaki doskonale bawiły się podczas tego dnia w przedszkolu i zabrały dobre humory do domów, gdzie na pewno czekały na nich dalsze niesamowite przygody!