ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

3 miesiące temu

22 czerwca odbyły się w naszym przedszkolu występy z okazji zakończenia roku przedszkolnego. Wszystkie grupy przygotowały specjalne przedstawienia, by uczcić rozpoczynające się wakacje, jak i uroczyście zakończyć pewien etap nauki. Przedszkolaki wspaniale zaprezentowały się w wyśmienitych rolach i z wielką radości wystapiły przed  swoimi Rodzicami. Podczas tej uroczystości Przedszkolaki mogły również pochwalić się pięknymi tańcami, takimi jak polonez, zumba czy samba, których uczyły się w ciągu roku szkolnego. Po występach na wszystkie Dzieci czekały dyplomy ukończenia grupy przedszkolnej, które zostały wręczone przez Panią Dyrektor. Dla wszystkich Dzieci było to zakończenie pewnego etapu, zwłaszcza dla tych, które opuszczają już mury naszego Przedszkola i wyruszają w dalszą podróż po zdobywanie wiedzy, już w szkole. Szczególnie im życzymy wszystkiego najlepszego na dalszej edukacyjnej ścieżce i mamy nadzieję, że Przedszkole Baśniowa Kraina pozostanie w ich wspomnieniach.