WYCIECZKA NA RANCZO ARTEMIDY

3 miesiące temu

23 czerwca całe Przedszkole wyruszyło na wycieczkę do “Rancza Artemidy”. Była to wyprawa pełna atrakcji i ciekawych spotkań. Dzieci miały możliwość poznać dawne obyczaje, maszyny, które człowiek wykorzystywał w dawnych czasach i przedmioty codziennego użytku, takie jak żelazko czy pralka, które kiedyś wyglądały zupełnie inaczej niż teraz. Przedszkolaki przeniosły się także w czasie do szkoły sprzed lat, gdzie miały okazję spróbować pisania gęsim piórem. Wiele radości sprawiła Dzieciom również przejażdżka na koniach i wizyta w mini zoo, gdzie mogły podziwiać osiołka, pawie, kury, czy owieczki. Na Przedszkolaki czekała również lekcja sadzenia roślin, wizyta w stajni, czy możliwość wydojenia krowy. Atrakcji było tak wiele, że ciężko było je zliczyć, nic więc dziwnego, że droga powrotna do Przedszkola minęła w dużej ciszy, przerywanej jedynie cichym pochrapywaniem najbardziej zmęczonych. Mamy nadzieję, że wspomnienia z tej ciekawej wycieczki pozostaną z wszystkimi Przedszkolakami na długi czas.