WYCIECZKA - HODOWLA ALPAK

miesiąc temu

Zapraszamy serdecznie wszystkie Dzieci na wycieczkę do ośrodka Coniraya Hodowla Alpak w Sieborowicach (gmina Michałowice), która odbędzie się 17 i 18 października (poniedziałek i wtorek).

Dnia 17.10.2022r. na wycieczkę pojadą grupy młodsze – Leśne Duszki i Skrzaty, natomiast dnia 18.10.2022r. pojadą grupy starsze – Elfy i Chochliki.

W programie wycieczki znajdą się m.in.:

wspólne zwiedzanie ośrodka Coniraya Hodowla Alpak z prezentacją zwierząt w zagrodach lub na padokach : kuce islandzkie , alpaki, lamy, wielbłądy,

• karmienie alpak z instruktorem  w dostosowanej zagrodzie,
  • prezentacja runa alpaczego i jego wykorzystania,
  • możliwość spożycia prowiantu w altanie,
  • Herbata lub Lemoniada dla grupy.

Plan wycieczki:

1. Śniadanie o godz. 7.45
  2. Wyjazd z przedszkola  o godz. 8.30
  3. Pobyt w ośrodku od godz. 9.00 – 11.30
  4. Powrót do przedszkola ok. godz. 12.00
  5. Obiad ok. godz. 12.15

Koszt wycieczki wynosi 90 zł.

UWAGA:

W przypadku złych warunków atmosferycznych zrealizowanie programu może być ograniczone ze względu na zajęcia częściowo odbywające się na świeżym powietrzu. Możliwe jest przełożenie terminu w przypadku deszczowej pogody.

Proszę o przygotowanie dla dzieci małego plecaka, w którym znajdzie się drugie śniadanie (mała kanapka) oraz niegazowany napój (najlepiej woda mineralna).