WYCIECZKA - KINO KIJÓW

19 dni temu

Dnia 7.11 odbyła się w naszym przedszkolu wycieczka do Kina Kijów na spektakl Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza pt. „Jak Rumcajs Cypiska uratował”. Dla wszystkich dzieci było to wielkie wydarzenie, więc już od rana nie mogły doczekać się godziny wyjazdu. Dlatego po szybkim śniadaniu wszystkie grupy zajęły siedzenia w autokarach i wyruszyliśmy na przedstawienie. Po krótkiej podróży dotarliśmy do celu i mimo dużego tłoku, bardzo sprawnie odnaleźliśmy swoje miejsca na widowni. Spektakl sprawił dzieciom wiele radości, gdyż wszyscy oglądali go w wielkim skupieniu i z nieukrywanym zaciekawieniem. Częste wybuchy śmiechu i okrzyki zachwytu potwierdzały  zainteresowanie i przeżywanie oglądanej historii. I choć było kilka momentów, które mogły niejednego nieco wystraszyć, nasze dzielne Przedszkolaki przezwyciężyły strach i w skupieni oglądały spektakl do końca. Gromkie brawa dla aktorów potwierdzały zadowolenie małych widzów. Po zakończonym przedstawieniu wróciliśmy autokarami do przedszkola, gdzie dzieci, troszkę  zmęczone, ale niezmiernie zadowolone, odpoczęły po dużych emocjach i ciekawych przeżyciach związanych z wycieczką.