AKADEMIA ODKRYWCÓW PAŹDZIERNIK 2022R.

19 dni temu

24 października odbyła się comiesięczna lekcja z cyklu “Akademia Małych Odkrywców”. Jak co miesiąc dzieci miały okazję przeprowadzić ciekawe doświadczenia i dowiedzieć się wielu nowych rzeczy. Także i tym razem nie zabrakło interesujących eksperymentów - a były tym bardziej atrakcyjne, że towarzyszyły im wybuchy, co spodobało się wszystkim dzieciom. Wszyscy z ochotą i wielkim zainteresowaniem przyłączyli się do tworzenia doświadczeń, między innymi udało im się stworzyć wyskakującą ściereczkę z butelki. Dzieci mogły również dowiedzieć się jak powstaje piana gaśnicza i razem z Panią prowadzącą przygotowywać taką substancję i poczuć się przez chwilę, jak strażacy gaszący pożar. Dzięki atrakcyjnym doświadczeniom dzieci wzbogaciły się o nowe wiadomości i zagłębiły sie w fascynujacy świat nauki.