PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2022R.

19 dni temu

Dnia 27.10 odbyły się w naszym Przedszkolu występy z okazji Pasowania na Przedszkolaka. Dla każdego była to długo wyczekiwana chwila, gdyż od wielu dni dzieci uczyły się wierszyków, tańców i piosenek, by jak najpiękniej zaprezentować się przed swoimi rodzicami, jak i zostać przyjętym w poczet przedszkolaków. Dla najmłodszej grupy było to pierwsze takie wydarzenie, dlatego stanowiło to dla nich nie lada wyzwanie. Ale pomimo tremy Leśne Duszku zaprezentowały się wspaniale i przezwyciężając pierwsze onieśmielenie z wielkim zaangażowaniem włączyły się w śpiewy i tańce. Skrzaty i Elfy w przedstawieniach o tematyce jesiennej wykazały się talentem wokalnym, recytatorskim i tanecznym i  zebrały wielkie brawa i zasłużone pochwały od widowni. Chochliki z Zerówki również wystawiły przedstawienie na wysokim poziomie, wkładając całe serce w swoje występy. Na koniec każda grupa została oficjalnie pasowana przez Panią Dyrektor na przedszkolaka, a każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom.